Online

Meie online-koolis osalemise head küljed: 

ajaline paindlikkus. Olenevalt sinu ajagraafikust ja harjumustest, saad sättida online-kooli tunde endale (ja oma perele) kõige sobivamaks ajaks ja sulle sobivama tihedusega.

vormiline paindlikkus. Saad õpet hõlpsasti jupitada – sul ei ole kohustust võtta kümme 60- või 45-minutilist trenni, sa võid iga kord teha otsuse, kas sa täna osaled 15, 30, 45 või 60 minutit; samas sa saad teha otsuse, kas trenn toimub interneti teel või teie kodus, või treeneri juures, või kolmandas kohas (vastavalt vajadusele).  Kõik webinarid on järelevaatamise võimalusega.

aja ja kütuse sääst. Sa ei pea raiskama oma kallist aega sõidule ega muretsema kütuse või parkimise pärast (seda enam, kui sul üldse puudub auto) – online koolituse puhul kõik need probleemid jäävad ära.

valiku vabadus. Sul ei ole kohustust osta 10-korralist koolitust. Saad käia nii palju kui sa soovid. Kui koolitaja või tema meetodid ei sobi, siis ei pea peale esimest koolitust jätkama. Kui sa koolitust ei jätka, ei kaota sa mitte ühtegi senti.

geograafiline vabadus. Koolitust saad sa läbida kodus, oma koera sügades või süles hoides või kohvi juues, kohvikus, Eestis või välismaal. Võid koolitusel osaleda kasvõi koeraga metsas jalutades.

kvaliteet. Meie online-koolis saad sa kogu koolitaja tähelepanu ainult endale ning ei pea kellegi teisega jagama. Sama on sinu koera puhul – ei sega teda ei teised inimesed, ega teised koerad. Nii saate mõtlemad kvaliteetselt aega veeta ja kõige paremini teadmisi omandada. Vajadusel saate süveneda ja korrata asju, millest esialgu täpselt aru ei saanud. Koolitaja leiab sinu koera jaoks kõige sobivama variandi.

Loe rohkem:

kutsikakool

loengud ja seminarid